Gjengen bak

OM OSS

FDV-Bygg leveres av oss i New Generation Communication AS.

Vi er et SaaS selskap som leverer drifts- og vedlikeholdssystemer til eiendomsbransjen. Hos oss finner du folk som brenner for å levere i alle ledd til våre kunder med kompetanse innen salg, utvikling, UX/design og kontinuerlig forbedring av løsninger i drift. Vi har fokus på gode og brukervennlige løsninger som skal gjøre hverdagen enklere for bygningseiere i både offentlig og privat sektor.

Det hele startet i 2006 og vi har nå etablert oss i Oslo med stor vekst. Vi har store ambisjoner for New Generation Communication og den arbeidsplassen vi bygger sammen. Vi har et stort fokus på å tilby kundene våre IT-løsninger som er enkle å bruke, tidsbesparende, tilgjengelige og kostnadseffektive.

Vi utvikler, drifter og supporterer også IK-Bygg som eies av Norsk Kommunalteknisk Forening.

Badstugata 7,
0183 Oslo

Org.nr. 990 452 458 MVA

Telefon: +47 975 30 494

E-post: support@fdvbygg.no

Web: newgencom.com

Hvis det er noe du lurer på om oss eller våre produkter, send oss gjerne en e-post eller ring.

Teamet

Sara Kjelstrup

Daglig leder
sara.kjelstrup@newgencom.com

Jonas Havord

Leder for forretningsutvikling
jonas.havord@newgencom.com

Ivar Jørstad

Gründer og teknisk sjef
ivar.jorstad@newgencom.com

Bernt Øvern

Salgssjef
bernt.overn@newgencom.com

Magnus Åsrud

Systemutvikler
magnus@newgencom.com

Kamil Lipski

Systemutvikler
kamil@newgencom.com

Thanh Thao Thi Tran

Interaksjonsdesigner
thao@newgencom.com

Hallvard Orthe

Key Account Manager
hallvard.orthe@newgencom.com

Henrik Brendhagen

Systemutvikler og designansvarlig
henrik@newgencom.com

Daniel Sørenes

Systemutvikler
daniel@newgencom.com

Sara Ragab

Teknisk Support
sara.ragab@newgencom.com

Hedda Farberg

Leder for Customer Success
hedda.farberg@newgencom.com

Vegard Itland

Systemutvikler
vegard.itland@newgencom.com

Iselin Gjestland

Leder for Teknisk support
support@newgencom.com

Stella

Kontorhund